• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Karacaoren40Gazetesi
  • https://twitter.com/karacaoren40
    • Karacaören Köyü Web Sitesi
    • Editör : Mehmet Ali GÜLER
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Editör FACEBOOK
Mehmet Ali Güler

'Toprağa Hasret" Kitabı Çıkıyor...
     Habip ARIÖZ'ün yaşamını konu alan ve Mehmet Ali GÜLER tarafından yazılan "TOPRAĞA HASRET" romanı 14 Ağustos 2018 günü çıkıyor. 

     Habip ARIÖZ'ün doğumundan ölümüne kadar yaşamından kesitlerin yer aldığı kitap hayatının bilinen gerçekleri üzerine öyküleştirilerek gerçek ve gerçeğe yakın olaylar üzerine hazırlandı. 

     Kitabın yazarı Mehmet Ali GÜLER kitapla ilgili olarak; 

     "Uzun zamandır yazmak istediğim Habip Hoca'nın hayatı konulu "Toprağa Hasret" kitabım nihayet Karacaörenliler ile buluşacak. Bu çalışmadaki amacım bizler için çok büyük bir değer olan ve maalesef kıymeti her zaman bilinmeyen, çocuklarımızın ve gençlerimizin pek de tanımadığı Habip ARIÖZ'ü önce Karacaörenlilere, sonra da ilgi duyan herkese tanıtmak olacaktır. Her Karacaörenlinin evinde bulunması gereken bu kitabı hazırlarken Ahmet ARIÖZ'den aldığım bilgilerden yola çıkarak bu özel insanın hayatını okuyuculara aktarmaya çalıştım. Sadece Karacaören'de değil, gittiği ve yaşadığı her yerde eğitim alanında yeniliklere imza atan Habip ARIÖZ'ün manevi huzurunda saygıyla eğiliyorum...." 

     şeklinde konuştu. 

     Ankara ve Kırşehir'de seçkin kitabevlerinde satışa çıkacak olan kitabı edinmek isteyenler internet üzerinden sosyal medya aracılığı ile de sipariş verme imkanına sahip olacak. 556 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret397980
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.53595.5581
Euro6.13716.1617
Hava Durumu
Anlık
Yarın
29° 32° 15°
Saat